SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

AK Parti Sivas İl Başkanı Aksu, 10 Kasım Mesajı

Bu biyografi 10 Kasım 2020 - 14:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Sivas İl Başkanı Aksu, 10 Kasım Mesajı

AK Parti Sivas İl Başkanı Ecz. Hakan Aksu, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü sebebiyle mesaj yayımladı.

Devletimizin ve Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük komutan ve devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 82’inci yıl dönümünde saygı ile anıyoruz, diyen Aksu, mesajında şunları ifade etti. “

“Milletimiz, şehitlerimizin kanları ve gazilerimizin fedakârlıklarıyla savunulan bu vatan ve bayrağı, sonsuza kadar korumaya kararlıdır. Türkiye Cumhuriyeti, geçmişinden aldığı güçle tüm engelleme teşebbüslerine rağmen sağlam adımlarla ilerlemeyi ve büyümeyi sürdürmektedir.

Geleceğe her zamankinden daha büyük bir ümitle, daha büyük bir kararlılıkla yürürken bizler de bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘en büyük eserim’ dediği Cumhuriyetimize sahip çıkıyor, ülkemizi daha ileriye taşıyacak adımları yılmadan, yorulmadan hayata geçiriyoruz. Bu düşüncelerle, vefatının 82. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanımız uğruna fedakârca şehit ve gazi olan tüm kahramanlarımızı bir kez daha rahmetle, minnetle yâd ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA