SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

“Sosyal güvenlik kurumundan ve çalışmalarından memnunuz”

Bu biyografi 07 Ekim 2020 - 21:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Akgül, “Esnaf teşkilatı olarak sosyal güvenlik kurumundan ve çalışmalarından memnunuz. Kurum müdürümüz ve çalışanları esnafımızın sorunlarıyla yakından ilgileniyor. Kurum ile işbirliği içerisindeyiz.” dedi.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Kadir Boztepe ve beraberindeki kurum çalışanları Yiyecek Yapanlar ve Satanlar odasını ziyaret etti.

(SGK) İl Müdürü Kadir Boztepe konuşmasında, “Esnaf ve sanatkarlarımızın sosyal güvencesi başta olmak üzere sorunlarıyla kurum olarak yakından ilgileniyoruz. Mağdur olmamaları için de sürekli istişareler yaparak çözüm üretiyoruz. Her zaman esnaf teşkilatımız ile de işbirliği içerisindeyiz,’’ dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Akgül, esnaflarımızın sıkıntıları, problemleri nelerdir, çözümü konusunda ne gibi çalışmalar yapabiliriz, bu süreci esnafımız nasıl sıkıntısız geçirir, müdürümüzle görüş alışverişinde bulunduk.” ifadelerine yer verdi.

Başkan Akgül, Sosyal Güvenlik Kurumunun önemine vurgu yaparak, “Sosyal Güvenlik Kurumu doğumumuzdan ölüme kadar her zaman bizlere yardımcı olmaktadır. Esnaf teşkilatı olarak sosyal güvenlik kurumundan ve çalışmalarından memnunuz. Kurum müdürümüz ve çalışanları esnafımızın sorunlarıyla yakından ilgileniyor. Kurum ile olan işbirliğimiz sayesinde, esnafımızı mağdur olmasın diye çalışmalarımızı yürütüyoruz diyen Başkan Akgül, son olarak Kurum Müdürü Boztepe’ye ve çalışanlarına bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA