SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

“Vizyon projelerle fark ortada”

Bu biyografi 10 Eylül 2020 - 6:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İl Genel Meclisinin Eylül Ayı Olağan Toplantısının 3. oturumuna katılan ValiSalih Ayhan, birliğin ve beraberliğin öncelendiği, uyum içinde çalışan bir meclis olduğunu vurgulayarak, Meclis Başkanı Hakan Akkaş’a ve meclis üyelerine samimi gayretlerinden dolayı teşekkür ederek sözlerine başladı.

Sivas Kongresi’nin 101. Yılı Kutlama Etkinlikleri ile birlikte İl Özel İdaresince sel felaketinin ardından Giresun Dereli ilçesinde devam eden çalışmalar ve Pandemi sürecinde yapılan uygulamalar hakkında bilgi aktaran ValiSalih Ayhan, “Sivas; kırsala götürdüğü hizmetlerle, geçmişten bugüne gerçekleştirdiği vizyon projelerle farkını ortaya koyuyorsa bu sizlerin katkısı ile oluyor. Ben bugün kendimi bu kürsüde misafir olarak görmüyorum. Her birimiz bir bütünün parçalarıyız. Bu güzelliği hem personelimizin gayretleriyle hem araçlarımızla hem de bizzat çalışmaların başında bulunarak Giresun Dereli ‘de hissettirdik. Komşuluğun gereğini yaptık. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin.” dedi.

İl Genel Meclisi üyelerinin söz almasının ardından meclisin kapanış konuşmasını da yapan Meclis Başkanı Hakan Akkaş, “Gerek yatırım programı sürecinde gerekse de pandemi sürecinde istişareye önem veren İl Özel İdaremize ve Valimiz Salih Ayhan’a teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA