SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika

“Birlikte daha nice bayramlara”

“Birlikte daha nice bayramlara”
Bu haber 23 Mayıs 2020 - 11:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milletvekili Özyürek, “Bu bayram evde kalsak ta önümüzdeki bayramlarda hep birlikte kucaklaşmanın mutluluğunu daha sağlıklı bir şekilde yaşamamız adına Türk İslam aleminin Ramazan Bayramı´nı en içten dileklerimle kutlarım.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, Ramazan bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımlayarak hemşehrilerinin Ramazan Bayramını kutladı.

Özyürek, “Mesajında11 Ayın Sultanı Ramazan ayını geride bırakmanın burukluğunu yaşamaktayız. Bu ramazan ayında tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de can kayıplarına vesile olan koronavirüs salgınıyla ülke olarak hep birlikte mücadele etmekteyiz. Bu sebeple Ramazan Bayramına ulaşmanın sevinci bu sene biraz buruk olsa da önümüzdeki bayramlarda sevdiklerimizle birlikte inşallah daha fazla vakit geçirmemiz için devletimizin salgın ile almış olduğu kararlara hep birlikte uymaya devam edelim. Sevdiklerimizi telefonla arayalım. Bu bayram sarılamasak ta sevdiklerimize sesimizle hayat verelim.” ifadelerini kullandı.

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan oruç ayı Ramazan-ı Şerif´i hep birlikte uğurluyoruz diyen Özyürek, “Bizleri bayrama ulaştırdığı için Cenab-ı Allah´a şükürler olsun. Birliğimiz beraberliğimiz daim olsun. Tüm dünyaya Türk milleti olarak her daim örnek olan bir milletiz. İçinde bulunduğumuz bu salgın süreci de geçecek elbet. Bize düşen görev kurallara riayet etmemizdir. Bu bayram evde kalsak ta önümüzdeki bayramlarda hep birlikte kucaklaşmanın mutluluğunu daha sağlıklı bir şekilde yaşamamız adına pandemi dolayısıyla hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, hasta olanlara ise rabbimden şifa dilerim. Bu duygu ve düşüncelerle bu vesileyle aziz milletimizin, Türk İslam aleminin Ramazan Bayramı´nı en içten dileklerimle kutluyorum.” şeklinde ifade etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA