SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

STB Başkanı Hastaoğlu’dan 1 Mayıs Mesajı

STB Başkanı Hastaoğlu’dan 1 Mayıs Mesajı
Bu haber 01 Mayıs 2020 - 14:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Hastaoğlu, “Emekleriyle ve alın terleriyle ülkemizin gelişmesine ve kalkınmasına büyük katkı sağlayan çalışanlarımızın, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyorum.”dedi

TOBB Vergi Komisyonu Başkanı ve Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Hastaoğlu, yayımladığı mesajında; “Emeğin, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın kutlandığı bu günde tüm işçilerimizin ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum. Bu gün işçinin ve emekçinin alın terinin kutsal olduğunu bir kez daha hatırladığımız çok özel günlerden birisi. Sevgili Peygamberimiz ‘İşçinin alın teri kurumadan hakkını veriniz’ şeklinde buyurarak dinimizde de işçi ve emeğe ne kadar değer verildiği gösterilmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle, İçerisinde bulunduğumuz COVİD-19 sürecinde iş başında fedakarca, cesurca ve özveri ile çalışan, başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere, gıda, banka, taşıma, güvenlik, temizlik,haberleşme, basın ile kamu ve özel sektörde çalışan tüm emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, 1 Mayıs’ın ülkemizde birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesini, anlamına yakışır bir şekilde kardeşlik ve barış içinde geçmesini temenni ediyor, tüm emekçilerimizi sevgiyle selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA