SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

DYP Genel Merkez Binası Açılışı Yapıldı

Bu biyografi 30 Eylül 2021 - 12:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

DYP Yeni Genel Merkez Binasına Kavuştu.

Doğruyol Partisi Ankara’da yeni genel merkez binasının açılışı gerçekleşti.

“DYP” adıyla 28 Mayıs 2007’de yeniden kurulan Doğruyol Partisinin yeni genel merkez binası 29 Eylül 2021 Perşembe günü DYP Genel Başkanı Çetin Özaçıkgöz, başkanlığında DYP Partisine gönül vermiş parti teşkilatının katılımı ile açılışı gerçekleşti.

Ankara’da Tunalı Hilmi Caddesi Güniz Sokak No 15’te Doğruyol Partisi Kurucusu 9. Cumhurbaşkanı Rahmetli Süleyman Demirel’in iktidara yürüdüğü sokakta DYP yeni genel Parti merkez binası Genel Başkan Çetin Açıkgöz Başkanlığında, Genel Başkan Yardımcıları, Genel idare kurul üyeleri, tüm il ve ilçe başkanları ile birlikte açılışı yapıldı.

DYP Genel merkez binası açılışına Sivas’tan katılım sağlayan DYP Sivas İl Başkanı Mehmet Bölük ve İl parti teşkilatı katılım sağladılar.

Başkan Bölük, açılış sonrası şunları ifade etti. “Geçmişte olduğu gibi günümüzde de siyasette Doğruyol olarak çizgimizi bozmadan, halk ile iç içe olarak, halkımızın daha iyi şartlarda yaşamaları için her daim gayret göstereceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Genel merkez binası açılışı sonrası Doğruyol Partisi Kurucusu 9. Cumhurbaşkanı Rahmetli Süleyman Demirel’in evi ziyaret edilerek arkasından Anıtkabir ziyaret edildi.

 

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA