SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Kandemir Sivas’a geldi

Bu biyografi 13 Eylül 2021 - 7:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir Sivas’a geldi!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir Sivas’a geldi.

İl Teşkilat kademe yöneticileri ile bir araya gelen Kandemir, gün boyunca İl Yönetimi ile birlikte ilçe teşkilatlarını gezdi ve 2023 seçimleri öncesi yapılmış ve yapılacak olan çalışmaları değerlendirerek nabız yokladı.

Kandemir: ‘Hakan Aksu ve ekibine güveniyoruz

Perşembe günü Sivas’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Teşkilat Başkan Yardımcıları Mustafa Köse, Halis Dalkılıç, Teşkilat Bölge koordinatörleri Halil Ürün, Kurtcan Çelebi, M. Abdullah Özer, İl Başkanı Hakan Aksu ve yönetimi ile birlikte ilçeleri gezdi, teşkilatıyla buluştu.  Kandemir ilk olarak Sivas’ta gerçekleştirdikleri toplantıya yoğun katılım gösteren teşkilat üyelerine teşekkür etti. Sivas’ta Hakan Aksu ve teşkilatının istekli ve işi bilen bir ekip olduğunu belirten Kandemir şu ifadelere yer verdi ‘’Sivas’ın AK Parti siyaseti açısından farklı bir yeri vardır. Bugün Sivas’ta muazzam bir teşkilat gördük ve burada olmaktan son derece keyif aldık. Buradaki heyecan ve enerjinin var olacağını ümit ederim. İl Başkanımız Hakan Aksu’ya çok güveniyoruz ve 2023’ de çok sağlam bir çalışma çıkaracağına da inanıyoruz. Ben toplantıya katılan coşkulu ve heyecanlı tüm teşkilat üyelerimize teşekkür ediyorum’’ dedi. Kandemir toplantı sonrası Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’i makamında ziyaret ederek, hayata geçirilen ve yapımına devam edilen projeler hakkında bilgi aldı. Başkan Bilgin’in yapmış olduğu hizmetlerden övgüyle bahseden Kandemir daha sonra AK Parti Sivas İl teşkilatı hizmet binasını ziyaret etti. Merkez İlçe Başkanı Muhammet Burak Kuruçay ve ekibiyle bir araya gelen Kandemir, İl Kadın Kolları, İl Gençlik Kolları ve İlçe kademe Başkanları ile istişare toplantısı düzenledi.

Kandemir: ‘’Sivas Her Seçimde Bizim Kalemiz Olmuştur’’

Kandemir’in daha sonraki durağı Zara İlçesi oldu. Kandemir kendilerini yoğun bir kalabalığın karşıladığı Zara’da ilçe teşkilat mensupları ile düzenlenen toplantıda konuştu. Kandemir ‘’ Sivas her seçimde en yüksek oy alan iller arasında yer almış ve bizim kalemiz olmuştur. Sivas’ta Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, il ve ilçe teşkilatlarımızın uyumu bizi, mutlu etmektedir. Görüyorum ki daha heyecanlı ve daha çalışkan bir teşkilat ile yolunuza devam etmektesiniz. Başarılarınızın daim olmasını ve enerjinizin hiç bitmemesini umut ederim. Sivas İl teşkilatının il yönetimi ve ilçe başkanları, gençlik ve kadın kolları ile genç ve dinamik bir yapısı var.  İl Başkanımız Hakan Aksu ve Yönetimi’nin 2023 seçimlerinde büyük bir başarıyla çıkacağına inancım tam. Ben buradan Hakan Başkanımızı ve tüm il, ilçe ve kademe yöneticilerimizi tebrik ediyorum. El birliği ile hem teşkilat yapımızı en üst seviyede tutacağız, hem de birlikte sokaktaki vatandaşlarımızın dertleri ile dertlenerek ülkemiz ve milletimiz için en iyi hizmeti sunmanın gayreti içinde olacağız.” diye konuştu.

Kandemir Zara ilçesi ziyaretinin ardından Genel Merkez ve İl yöneticileri ile Divriği ilçesine hareket etti. Divriği’de yoğun bir kalabalık tarafından coşkuyla karşılanan Kandemir burada ilçe ve kademe Başkanları ile görüştü ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra tarihi Divriği Ulu Camii’ni ziyaret eden Kandemir, ardından Divriği İlçe teşkilatının vatandaşlar ile düzenlediği yemeğe katıldı.

Aksu: ‘’Bir Başarı Var İse Tüm Teşkilatımızındır’’

Divriği ilçesinde vatandaşlar ile gerçekleşen toplantıda konuşan İl Başkanı Hakan Aksu ‘’Genel Başkan Yardımcımız Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir, İl teşkilatımız, İlçe teşkilatlarımız, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ile bir araya gelerek, 2023 öncesi yol haritamızı, yapılmış ve yapılacak çalışmaları değerlendirdik. İlimize teşrif ederek bizleri onurlandıran Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir’e, Teşkilat Başkan Yardımcımız Sayın Mustafa Köse’ye, Halis Dalkılıç’a, Teşkilat Bölge koordinatörlerimiz Sayın Halil Ürün’e, Kurtcan Çelebi’ye, M. Abdullah Özer’e teşekkür ederim. Vatandaşlarımızla iç içe duygu ve düşüncelerimizi açıkça konuşabilen bir ekip sağladık. Çalışmak, koşturmak bizi asla yormaz. Teşkilat olarak her zaman başarıya inanıyoruz. Teşkilatımızın tüm kademeleriyle birlikte çalışmalarımıza hiç ara vermeden devam ediyoruz. Gerek Cumhurbaşkanımızın, gerek sizlerin güvenini boşa çıkarmayacağız. Rabbim inşallah sizlerin bizlere açtığı bu yolda sizleri mahcup etmeden Cumhurbaşkanımıza karşı bizlerinde mahcup olmadan yolumuza devam etmesini sağlar, eğer bir başarımız var ise bu canla başla çalışan tüm teşkilatımızındır.

Sizlerin huzurunda tüm yol arkadaşlarımıza gösterdikleri özveriden dolayı da tek tek teşekkür ediyorum. ’dedi.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA