SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Sivas’ın tanıtımı için çalışmalar sürüyor

Bu biyografi 09 Temmuz 2021 - 13:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İstanbul’dan İlimize Gelen Köşe Yazarları İlimizde Ağırlandı

Sivas Valiliği öncülüğünde ilimizde misafir edilen Turkuaz Medya Grubu’nun yazarları Sivas’ın başarı öyküsüne tanıklık ediyor.

Sivas’ın her yönüyle tanıtılması için devam eden çalışmalar içerisinde Sabah Gazetesi yazarları Sivas’ta ağırlandı.

Sivas Valiliğinden yapılan açıklamada, “Şehrimize kazandırılan her bir projeyi kararlılıkla tanıtmaya özen gösteriyoruz.” İfadeleri kullanıldı.

Sabah Gazetesi’nin güçlü kalemleri, il protokolü ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya gelerek, ilimize kazandırılan ve yapılması planlanan projeleri, her yönüyle dinleme fırsatı buldu.

Programda, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken ve Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, ilimize kazandırılan hizmetlere değinerek, “Ortak gayemiz Sivas, bugün geldiğimiz noktada şehrimiz birlik ve beraberlik örneği göstererek birçok başarıya imza attı.” diye konuştu.

Vali Salih Ayhan ise Sivas’ın dünü, bugünü ve geleceğine yapılacak her projenin detaylarını gazeteci ve köşe yazarlarıyla paylaştı.

Kentin ortak aklı, inanmışlık ruhuyla yoğurduğunu ifade eden Vali Ayhan, “Eser üstüne eser koymak için canla başla çalışacağız.” dedi.

Konuşmaların ardından Vali Salih Ayhan ve Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, köşe yazarlarının şehre dair sorularını cevapladı.

Günün sonunda, Kış Sporları Eğitim Merkezi’ni de gezen Sabah Gazetesi mensupları, toplu fotoğraf çekiminin ardından ilk günün programını tamamlamış oldu.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA