SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Bozbaş, TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde

Bu biyografi 25 Şubat 2021 - 9:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sivaslı Hemşehrimiz Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Bozbaş TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesine geçti.

Kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Bozbaş, 12 yıldır çalışmakta olduğu Güven Hastanesi’nden ayrılarak TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesinde mesleğini sürdürme kararı aldı.

“Kalp Damar Hastalıkları Önlenebilir mi? Kolesterol Gerçeği” adlı kitabında yazarı olan Sivaslı hemşehrimiz Kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Bozbaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi.

“Merhabalar sevgili arkadaşlarım, 12 yıldır çalışmaktan gurur duyduğum Ankara’nın en eski ve en iyi özel hastanesi olarak gördüğüm Güven Hastanesi’nden ayrıldım. Başta patronlarımız Sayın Nükhet Küçükel Ezberci ve Sayın Banu Küçükel’e, medikal direktörümüz Prof Dr Dilek Oğuz’a, başhekimimiz Prof Dr Yeşim Şardan’a, kardiyoloji bölüm başkanımız Prof Dr Oben Baysan’a ve tüm mesai arkadaşlarıma müteşekkir olduğumu belirtmek isterim.

Bundan sonra TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde çalışmalarıma devam edeceğim. Neden böyle bir karar aldım? Tıp fakültesi olan bir hastanede çalışıp eğitimsel faaliyetlerde bulunmak, öğrenci derslerine girmek için. Allah utandırmasın diyor ve dualarınızı bekliyorum.” ifadelerine yer verdi.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA