SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Tuğba Akabe Süt ve Süt Ürünleri İhracatta 3.cü Sırada

Bu biyografi 13 Şubat 2021 - 16:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tuğba Akabe Süt Ürünleri, süt ve süt ürünleri ihracat ödül sıralamasında ilk on firma arasında 3.cü sırada yer aldı.

Türkiye süt ve süt ürünleri ihracat ödül sıralaması açıklandı.

Açıklanan süt ürünleri ihracat sıralamasında Sivaslı firma Tuğba Akabe Süt Ürünleri ilk on firma arasında 3.cü sırada yer almayı başardı.

Sivas Organize Sanayi Bölgesi’nde yaklaşık 10 bin metrekare alana kurulu ve 1984 yılından bugüne süt ve süt ürünleri üretimi yapan Tuğba Akabe Çiftlik Mamulleri Süt Yoğurt Sanayi Ticaret Ltd.Şti. Sivas’ın gururu olmaya devam ediyor.

Türkiye süt ve süt ürünleri ihracat ödül sıralamasında ilk üçe girmeyi başaran Tuğba Akabe Süt Ürünleri, süt ve süt ürünleri ihracat ödül sıralamasında 3.cü oldu.

Er Holding A.Ş, Er şirketler grubu Yönetim Kurulu Başkanı Memet Er, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, süt ve süt ürünleri sektöründe ilk 10’na giren firmanın yer aldığı listeyi paylaşarak, Süt ürünleri ihracat sıralamasında Tuğba Akabe Çiftlik Mamulleri Süt Yoğurt Sanayi Ticaret Ltd. Şti’nin ilk 3’e girdiği paylaşımını yaptı.

İngiltere, Malezya, Tayland, İran, Singapur, Azerbaycan ve daha birçok ülkeye Sivas’ta ürettikleri ürünleri ihraç eden firma aynı zamanda Sivaslı tüketicilere de ürünlerini Sivas’ta fabrika satış mağazalarında sunuyor.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA