SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Davetsiz Misafir Tiyatro Oyunu Sivas’ta

Bu biyografi 13 Şubat 2021 - 15:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Davetsiz Misafir Tiyatro Oyunu Sivas’ta

Davetsiz Misafir Tiyatro Oyunu 25 Şubat’ta Sivas’ta

TRT 1 Ekranlarının Sevilen dizisi Acemi Anneler dizisinin sevilen oyuncularından Begüm ve Cantuğ Turay Çiftinin başrollerini üstlendiği Davetsiz Misafir adlı oyunu Sivas’ta.

Dizlerin sevilen oyuncusu Cantuğ Turay’ın yazıp yönettiği ve oynadığı Davetsiz Misafir adlı Tiyatro Oyunu 25 Şubat Perşembe günü Sivas’ta Atatürk Kültür Merkezi Tiyatro salonunda sahnelenecek.

Sen yaparsan herkes yapar sloganıyla, bol kahkaha içeren Davetsiz Misafir adlı tiyatro oyununda Kerem uzun süredir iş aramaktadır. Bir gün gördüğü ilanda hayatının değişeceğinden habersiz iş görüşmesine gider ve eğlence buradan sonra başlar.”

Sosyal mesafenin korunacağı geniş sağlık önlemleri alınarak sahnelenecek olan oyunda, Begüm Topçu Turay, Cantuğ Turay, Arsal Mazmanoğlu ve Öykü Dağdeviren’in rol aldığı Davetsiz Misafir tiyatro oyunu, 25 Şubat Perşembe akşamı saat 18.30’da Sivas’ta Atatürk Kültür Merkezi Tiyatro salonunda siz tiyatro severlerin karşısında olacak.

Sivas’ta sahnelenecek olan Davetsiz misafir adlı tiyatro oyunun Medya tanıtımını ‘Günebakan Medya Net Dijital Yayın Platformu’ üslenirken oyuncuların konaklamasını ise Sivas’ın yaşayan oteli sloganı ile hizmet veren ‘Sivas Keykavus Hotel’ üstlenmekte.

Oyunun biletleri online biletiva ve biletini al üzerinden temin edilebilmekte.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA