SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Günebakan Medya Net’e plaket

Bu biyografi 12 Ocak 2021 - 23:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Günebakan Medya Net’e plaket

Sivas Valisi Salih Ayhan, Günebakan Medya Net’e şehre kattığı katkılardan ve şehirde her kesimin bilgilenmesi yününde yaptığı yayınlar ve haberlerden dolayı plaket takdim etti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Sivas Valiliği öncülüğünde ‘Basınla Biz Bize’ adlı program düzenlendi.

Sivas Valiliği yeni ek binasında konferans salonunda gerçekleşen törene Sivas Valisi Salih Ayhan, çeşitli kurum müdürleri ile il protokol üyeleri ve basın mensupları katıldı.

Gerçekleşen programda Vali Salih Ayhan, Sivas’a 2020 yılı içerisinde yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi.

Dijital yayıncılığın günümüzde ne derece önemli olduğunu bilmeyen kalmadı. Gündeme dair birçok konuyu yerinde ve zamanında hızlı bir şekilde canlı atabilmek artık herkesin isteği.

Günebakan Medya Net’ te bu yünde haberciliğin ve yayıncılığın yön değiştirdiği şu günlerde dijital platformları doğru kullanarak şehir insanını en hızlı şekilde görsel olarak canlı yayınları ile bilgilendiriyor.

Sivas Valiliği öncülüğünde düzenlenen ‘Basınla Biz Bize’ adlı programın sonunda 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile basın mensuplarına şehre haber anlamında ve tanıtımına katkı sunmalarından dolayı plaket takdim edildi.

1990’lı yıllardan bugüne Sivas’a basın sektöründe hizmet eden Gazeteci Hakan Bakar’ın yönettiği Günebakan Medya Net’e şehre kattığı katkılardan ve şehirde herkesimin bilgilenmesi yününde yaptığı yayınlar ve haberlerden dolayı plaket takdim edildi.

Plaketi Günebakan Medya Net kurucusu Hakan Bakar, Sivas Valisi Salih Ayhan’ın elinden aldı.

 

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA