SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

DEVA Partisi İl Binası yakında hizmette

Bu biyografi 05 Ocak 2021 - 2:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

DEVA Partisi İl Binası yakında hizmette

Deva Partisi Sivas İl Başkanı Yüksek Mimar Serdar İnce,  Sivas Deva Partisi İl binasının yakında hizmete gireceğini duyurdu.

Sivas Gazi Lisesi kavşağında yer alan, Sivas Deva Partisi İl binası sadece siyasi amaçlı değil aynı zamanda her görüşten vatandaşlarında bir arada vakit geçirebileceği sosyal donatıların yüksek olduğu bir mekan olarak yakın zamanda hizmete gireceğini İl Başkanı Serdar İnce, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda parti binasının fotoğraflarını paylaştı.

Deva Partisi Sivas İl Başkanı Yüksek Mimar Serdar İnce, yaptığı açıklamada şunları ifade etti. “Sivas il binamızın tadilatının sonuna gelmek üzereyiz, her kat 250 m2, açık ofis sisteminde. Alt katta pandemi sonrası halka açık kafeterya, gençler için internete girip ders çalışabilecekleri sosyal tesis alanı, girişte halkın kullanımına sunulmuş kermes ve sergi salonu olarak kullanılacak fuaye ve kabul alanı. Üst katta 40 kişilik U düzen toplantı salonu. İl ve ilçe başkanlık ve Başkan yardımcıları odaları ile birlikte bay bayan mescit şeklinde mekanlar ile Sivas halkının yakında hizmetinde olacaktır.” şeklinde ifade etti.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA