SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Okudular Kazandılar

Bu biyografi 03 Ocak 2021 - 20:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Okudular Kazandılar

Sivas Valiliği Koordinesinde Milli Eğitim Müdürlüğünce başlatılan Sen Yeterki Oku Sivas Kitap Okuma Kampanyasına katılan ve çekilişle ödül almaya hak kazanan öğrencilere hediyeleri ulaştırıldı.

Her ay düzenlenen kampanya kapsamında Aralık ayı için 10 bin katılımcı Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE birimi web sitesi; http://sivasarge.meb.gov.tr üzerinden kitap talebinde bulundu. Kitapları adreslerine ulaştırılan katılımcılardan okudukları kitapların özetini 1 dakikalık video ile twitter’da paylaşanlar arasında ise 58 adet tablet bilgisayar ve 58 adet bisiklet ödülü için çekiliş gerçekleştirildi. Çekiliş sonrasında ödül almaya hak kazanan öğrencilerin ödülleri, adreslerine teslim edildi.

Teslim edilen ödüllerin bazılarını öğrencilere Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı takdim etti. Öğrencilere tebriklerini ileten Savaşçı, aile bireyleri ile de sohbet etti. Savaşçı, öğrencilere kampanya kapsamında kazandıkları, tablet bilgisayar ve bisiklet ödüllerini takdim ederek, bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.  Savaşçı, ödül kazanan öğrenciler ile birlikte aile bireyi olan diğer öğrencilere de kitap hediye etti.

Sivas Valiliği himayesinde gerçekleştirilen kitap okuma kampanyasının her ay düzenli olarak devam ettiğini belirten Savaşçı, “Aralık ayındaki etkinliğimize katılarak ödül almaya hak kazanan öğrencilerimize hediyelerini ulaştırdık. Kampanyamız önümüzdeki aylarda da çeşitli hediyelerle devam edecek.” dedi.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA