SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

ESTAŞ başarılarını katlayarak büyümeye devam ediyor

Bu biyografi 25 Aralık 2020 - 16:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

ESTAŞ başarılarını katlayarak büyümeye devam ediyor

İnovasyon Haftası’nda 2019 yılı inovasyon şampiyonları açıklandı. İnovasyon Sonuçlarında ESTAŞ Eksantrik San. ve Tic. A.Ş. geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da şampiyon oldu.

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen büyük firmaları arasında yaptığı başarılı çalışmaları ve yenilikçi üretimleri ile bu yıl 8.si düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası ve İnovaLİG Ödül Töreninde İnovasyon Sonuçlarında ESTAŞ şampiyon oldu.

İnovaLİG şampiyonları, İnovaTİM İnovasyon Yarışması ve İnovasyon Haftası Stratejik Partnerler ödül töreninde ESTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Timuçin ödülü Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin de katılımıyla ödülü teslim aldı.

Ticaret Bakanlığı koordinasyonuyla 2012 yılından itibaren Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM) tarafından düzenlenen ve bu yıl pandemi nedeniyle 25-26 Aralık’ta online olarak gerçekleştirilen 8.Türkiye İnovasyon Haftası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve 6 bakanın da katılımıyla başladı.

Yeni ufuklara yelken açacak Türkiye İnovasyon Haftası’nda dünyaca ünlü konuşmacılar, inovasyonda çığır açan teknolojik buluşların sahipleri, sektör devleri, inovasyon paydaşları, başarı hikayeleri, inovasyon odaklı projeler ile inovasyonun çok yönlü ele alındığı birçok panel dünyanın seyrine sunuldu.

İnovasyon Haftası’nda 2019 yılı inovasyon şampiyonları da açıklandı. İnovaLİG şampiyonları, İnovaTİM İnovasyon Yarışması ve İnovasyon Haftası Stratejik Partnerler ödül törenine Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli de katıldı.

Büyük ölçekli şirketlerde İnovasyon Stratejisi kategorisinde Arçelik A.Ş, İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü’nde Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş, İnovasyon Döngüsünde Sun Tekstil San. ve Tic. A.Ş, İnovasyon Kaynaklarında Havelsan Hava Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş, İnovasyon Sonuçlarında ise ESTAŞ Eksantrik San. ve Tic. A.Ş. şampiyon oldu.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA