SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanlığı Her gün bir mahallede

Bu biyografi 23 Aralık 2020 - 3:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanlığı Her gün bir mahallede

AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanlığı Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid1-19 Salgın nedeniyle “Her gün Bir Mahalledeyiz” sloganı ile bir sosyal sorumluluk projesi başlatarak 65 Mahallede bulunan camileri, ihtiyaç sahibi vatandaşları, yaşlıları ve toplu kullanım alanlarını VIP Sağlık Hizmetleri ile ortaklaşa dezenfekte ettiriyor.
İhtiyaç sahibi vatandaşların eksiklerini gideren, Yaşlı vatandaşlarımıza evde sağlık hizmeti sağlayan, Camiler ve Toplu kullanım alanlarına ise dezenfekte işlemi gerçekleştiren AK Parti Teşkilatı üyeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da selamlarını iletiyor. Bugüne kadar 35 mahallede faaliyette bulunan AK Kadrolar geri kalan 30 mahalleyi ise bu hafta içerisinde bitirmeyi planlıyor.

Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Başkanları ve Sağlık Personelleri ile Fiziki Mesafe, Maske ve Temizlik kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen işlemler vatandaşlar tarafından ise beğeniyle karşılanıyor.

Yapılan sosyal sorumluluk projesi hakkında bilgi veren AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Muhammed Burak Kuruçay, “ Bu sıkıntılı süreçte vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla ziyaretler gerçekleştiriyoruz, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımlarda bulunuyoruz, yaşlı büyüklerimizin eksiklerini gideriyoruz, vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı Camilerimiz, Kuran Kurslarımız gibi toplu kullanıma açık olan alanları VİP Sağlık hizmetleri aracılığı ile dezenfekte ettiriyoruz. Kendilerine bizlere vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Ziyaret ettiğimiz evlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını da ileterek devletimizin gücünü vatandaşlarımıza hissettirmeye çalışıyoruz.”

 

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA