SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Yıllık 150 bin kişiye hizmet vermesi bekleniyor

Bu biyografi 20 Aralık 2020 - 15:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yıllık 150 bin kişiye hizmet vermesi bekleniyor

“Tek Adımda Tapu Hizmeti”

Tapu ve Kadastro 20. Bölge Müdürlüğünce yeni hizmet binası olarak kullanılmaya başlanacak olan eski defterdarlık binasındaki tadilat çalışmaları devam ediyor.

Tapu ve Kadastro 20. Bölge Müdürlüğü, yeni hizmet binasında vatandaşlara daha kolay, erişilebilir, etkin ve hızlı bir hizmet vermesi amaçlanıyor.

Bölge Müdürlüğünce yeni hizmet binası olarak kullanılmaya başlanacak olan eski defterdarlık binasındaki devam eden tadilat çalışmalarını inceleyen Vali Salih Ayhan, kurumun 2021/Mart ayı içerisinde yeni binasında hizmet vereceğini söyledi.

“Tek Adımda Tapu” sloganıyla gerek bekleme alanları ve gerekse banka, belediye ve PTT gibi hizmetlerin tek adımda tamamlanması olanaklarıyla yeni hizmet binasının çok fonksiyonel olacağını belirten Vali Salih Ayhan, “Modern yüzü, teknolojik altyapısı ve engelsiz kullanım alanlarıyla vatandaşımızın hizmetine sunulacak binada yıllık 150 bin kişinin hizmet alması öngörülüyor. Kurum, iş ve işlemleri tek elden yürüterek sonuçlandıracak.” dedi.

Binada sürdürülen çalışmalar hakkında bölge müdürü Adnan Kahveci ve yüklenici firma yetkililerinden bilgi alan Vali Ayhan, işçilerle de sohbet etti.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA