SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Başkan Hakan Demirgil, ziyaretlerine devam ediyor

Bu biyografi 17 Aralık 2020 - 8:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sivas Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Başkan Hakan Demirgil, ziyaretlerine devam ediyor.

Ziyaretler kapsamında gün içinde ilk önce Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’i makamında ziyaretin ardından, Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu’yu, sonrasında ise  Sivas İl Jandarma Komutanı İdris Tataroğlu’nu makamında ziyaret etti.

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Hakan Demirgil başkanlığındaki bir grup oda başkanı ve yönetici Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’i makamında ziyaret etti.

Başkan Hakan Demirgil, pandemi sürecinde belediyenin her zaman esnaf ve sanatkarın yanında olduğunu, son mali desteğin de buna örnek olduğunu söyledi.

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı olan Sivas Tesviyeciler, Madeni ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Demirgil, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’i makamında ziyaret etti.

Başkan Hakan Demirgil’e,  Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı, Şaban Yalman, Berberler Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Sayın Ömer Şeker, Marangozlar Esnaf Odası Başkanı Rafet Raif Aydın, Pazarcılar ve Komisyoncular Esnaf Odası Başkanı Adem Argın, Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Ahmet Yıldız, Lokantacılar ve Kebapçılar Esnaf Odası Başkanı Nazım Yiğit, Hafik İlçesi Esnaf Odası Başkanı Burhan Koçak eşlik etti.

Başkan Hakan Demirgil, pandemi sürecinde Sivas’da belediye ile esnaf arasında örnek bir dayanışma sergilendiğine dikkat çekti.

Başkan Hakan Demirgil “Sivas Belediye Başkanımız Sayın Hilmi Bilgin’in başarılı hizmet ve çalışmalarına esnaf ve sanatkar olarak yakinen tanık oluyoruz. Saygıdeğer belediye Başkanımız özellikle esnaf dostu olarak bilinen bir ahidir. Pandemi döneminde her zaman esnaf ve sanatkarın yanında yer almıştır. Pandeminin esnaf ve sanatkar üzerindeki olumsuz etkilerinin azaltılmasına yönelik tüm Türkiye ye örnek olacak dayanışmasını ve desteğini esnaf ve sanatkar olarak her zaman yanımızda hissettik. Bunun da en son örneği pandemi sürecinde işyeri kapalı olan esnaf kardeşlerimize 1500 tllik yardımda bulunmasından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ise esnafın talep, şikayet ve önerilerini her zaman dikkate aldıklarını ifade ederek “Bu güne kadar aldığımız her kararda esnafımızla birlikte hareket ettik. Kendileriyle görüşmeden, fikir terakkisinde bulunmadan projelerimizi anlatmadan hiçbir kararın altına imza atmadık. Kendilerine işbirliği içinde hareket ederek çalışmalarımıza vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu ve Başkan Hakan Demirgil ve ekibine başarılar diledi

Başkan Hakan Demirgil ve beraberinde Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Şaban Yalman, Berberler Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Ömer Şeker, Marangozlar Esnaf Odası Başkanı Rafet Raif Aydın, Pazarcılar ve Komisyoncular Esnaf Odası Başkanı Adem Argın, Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Ahmet Yıldız ile birlikte oluşan heyet Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu’yu makamında ziyaret etti.

Başkan Hakan Demirgil ve beraberinde Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Şaban Yalman, Berberler Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Ömer Şeker, Marangozlar Esnaf Odası Başkanı Rafet Raif Aydın, Pazarcılar ve Komisyoncular Esnaf Odası Başkanı Adem Argın, Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Ahmet Yıldız ile birlikte oluşan heyet Sivas İl Jandarma Komutanı İdris Tataroğlu’nu makamında ziyaret etti.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA