SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Ak Parti Sivas Heyetinden Sivas Ticaret Borsasına Ziyaret

Bu biyografi 09 Aralık 2020 - 21:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 Ak Parti Sivas Heyetinden Sivas Ticaret Borsasına Ziyaret

AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu, İl Başkan Yardımcıları Vedat Sunkur ve Fatih Ataman, İl Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Altun ve Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya’dan oluşan heyet ile birlikte Sivas Ticaret Borsası`nı ziyarete etti.

Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Borsa Muhasip Üyesi Tahsin Gülbahar`ın ağırladığı AK Parti heyetinin ziyaretinde ağırlıklı olarak pandemi sürecinde borsa üyelerinin yaşadığı sıkıntılar ve tarım gündeme geldi.

AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu, hükümetin tarıma çok önem verdiğini söyledi. Tarımsal üretimin de ülke ve Sivas ekonomisi için önemine vurgu yaparak, pandemi sürecinde Sivas esnafının yaşadığı sıkıntıları yakından takip ettiklerini belitti. Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği içinde hareket ederek, birlikte çalışarak daha iyi bir Sivas yaratmanın mümkün olduğunu söyleyen Başkan Hakan Aksu, Sivas Ticaret Borsası`nın çalışmaları nedeniyle Başkan Abdulkadir Hastaoğlu’na teşekkür etti.

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu’da, Aksu ve AK Parti heyetine ziyareti nedeniyle teşekkür etti. Borsa olarak tarımsal üretimin sorunlarını ortaya koyup çözüm önerileri sunduklarını kaydeden Hastaoğlu, ülke tarımını ve ekonomiyi geliştirmek için çalıştıklarını söyledi. Şehirde aidiyet duygusuyla hareket edilmesi gerektiğini vurgulayan Hastaoğlu, birlikte hareket etmenin gücüne inandıklarını ve bunun için çalıştıklarını dile getirdi.

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hastaoğu ziyaret anısına Ak Parti Sivas İl Başkanı Aksu’ya hediye takdiminde bulundu.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA