SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

İster kendiniz yapın, isterseniz usta öğretici ve kursiyerler yapsın

Bu biyografi 01 Aralık 2020 - 22:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İster kendiniz yapın, isterseniz usta öğretici ve kursiyerler yapsın

İster kendiniz yapmayı öğrenin, isterseniz Sivas Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü bünyesinde yer alan usta öğretici ve kursiyerlere Kat’ı, Çini Boyama, Hat ve Kaligrafi, Ahşap Oyma, Yağlı Boya Resim, Tel Kırma gibi sanat eserlerinin icra edildiği ürünleri sipariş edin.

Sivas Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü bünyesinde verilen kurslar sayesinde hem bütçenize katkıda bulunabilirsiniz hem de kendinize ait bir eser ortaya çıkarabilirsiniz.

Sivas Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğünde birbirinden farklı devam eden kurslar sayesinde hem yeni bir meslek öğrenebilir hem de para kazanabilirsiniz.

Kat’ı, Çini Boyama, Hat ve Kaligrafi, Ahşap Oyma, Yağlı Boya Resim, Tel Kırma gibi daha birçok kursu bünyesinde barından Sivas Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğünde yer alan kurslar sayesinde sizlerde kurs dönemlerinde kurslara katılarak kendi eserlerinizi yapabileceğiniz gibi yine aynı zamanda dilediğiniz usta öğretici ve kursiyerlere sipariş vererek birbirinden özel el emeği eserlere sahip  olabilirsiniz.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA