SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Hak-Sen Genel Başkanı Çivi, Sivas’ta ziyaretlerde bulundu

Bu biyografi 23 Kasım 2020 - 3:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Hak-Sen Genel Başkanı Çivi, Sivas’ta ziyaretlerde bulundu

Sivas’a ziyaret gerçekleştiren Haksen Konfederasyonu Genel Başkanı Ayhan Çivi,  Sivas Valisi Sayın Salih Ayhan’ı ve Belediye Başkanvekili Turan Topgül’ü ziyaret etti.

Hak-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Ayhan Çivi, Konfderasyon İş kolları Genel Başkanları ve İl Başkanları ile Birlikte Sivas Valisi Sayın Salih Ayhan’ı nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette; Sağlık Hak-Sen Genel Başkanı Selahattin Karaca,  UDEM Hak-Sen Genel Başkanı Abdullah Peker,  Hak-Sen Konfederasyon Basın Koordinatörü Yusuf Karaçor,  Erzurum İl Başkanı İlim Gödekmerdan, Büro Hak-Sen İl Başkanı İbrahim Koçyiğit, Yerel Hak-Sen İl Başkanı Mehmet Öcal, Yerel Hak-Sen Bölge Başkanı Mesut Şahin, bulundular.

Çivi; Sivas Valisi Salih Ayhan’ı ziyaretimizde; sendikamızı vizyonu ve çalışmaları hakkında bilgilendirmeler yaptık. Samimi yaklaşımı ve konukseverliği nedeniyle Valimize teşekkür ederiz dedi.

Ardından, Kamu Çalışanları Hak Sendikaları Konfederasyonu (HAKSEN) Genel Başkanı Ayhan Çivi  ve beraberindeki heyet Belediye Başkanvekili Turan Topgül’e makamında nezaket ziyareti gerçekleştirerek, çalışanların sorun sıkıntılarını aktardılar.

Ayhan Çivi: Genel Merkez Yöneticileriyle birlikte yaptığımız ziyarette, Sivas Belediye Başkan vekili Sayın Turan Topgül’e Belediyemizde çalışan memurların yemek kartları sorununu, Pandemi sürecinde emeğini esirgemeyen fedakar Zabıta ve İtfaiye personellerine pandemi dolaylısıyla ek ödeme yapılmasını ve Sendikalı sendikasız tüm personelden sosyal denge sözleşmesine istinaden usulsüz olarak kesilen aidatların durdurulması taleplerimizi ilettik.

Başkan Vekili Turan Topgül, konu hakkında ki sıkıntıları ve bunların çözülmesi ile ilgili notları Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’e ileteceklerini ve çözümü noktasında üzerlerini düşeni yapmaya çalışacaklarını ifade ederek ziyaretlerinden dolayı Haksen Konfederasyon Başkanı Sayın Ayhan Çivi ‘ye ve diğer başkanlara teşekkür etti.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA