SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Hastane bahçesi asfalt ve çevre düzenleme çalışmaları tamamlandı

Bu biyografi 16 Kasım 2020 - 19:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Numune Hastanesi bahçesi asfalt ve çevre düzenleme çalışmaları tamamlandı

Sivas Belediyesi her alanda hizmet etmeye devam ediyor.

Sivas Numune Hastanesi alanına Sivas Belediyesi tarafından toplamda 12 bin 500 metrekare asfaltlama, 4 bin 500 metrekare de parke taş döşemesi yapıldı.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, “Hemşehrilerimizin daha kaliteli hizmet alması için Numune Hastanesi bahçesindeki asfalt ve çevre düzenleme çalışmalarımızın sonuna geldik. Sivas’ımıza hayırlı olsun.”dedi.

Numune Hastanesinde altyapı çalışmalarını tamamlayan Sivas Belediyesi üst yapıda da çevre düzenlemesi ve asfaltlama çalışması yaptı.

Başkan Bilgin, “Ortak akıl ve istişareye önem veren Belediyemiz, cami, okul ve kamu kurumları gibi vatandaşların yoğun kullandığı alanlarda da hizmet veriyor. Bu kapsamda belediye, Numune Hastanesi yönetiminin talepleri doğrultusunda, eskiyen ve bozulan hastane bahçesindeki yollarda asfalt çalışması yaparken ihtiyaç duyulan yerlerde de çevre düzenleme çalışmalarını tamamladı. Otopark, ambulans yolu ve acil girişlerinde daha önce beton olan yollar asfaltla kaplanarak daha uzun ömürlü olması sağlandı. Toplamda 12 bin 500 metrekare asfaltlama, 4 bin 500 metrekare de parke taş döşemesi yapıldı.” ifadelerine yer verdi

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA