SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

“Az her zaman fazladan çoktur”

Bu biyografi 14 Kasım 2020 - 23:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“Az her zaman fazladan çoktur”

“TUĞBA süt ürünleri Sivas’ta yeni bir Fabrika Satış şubesini Konsept mağaza olarak Bağdat Caddesinde hizmete açtı.

1984 yılında kurulan ve Sivas’ta Süt ve Süt ürünlerinde geçmişten bugüne süt ve süt ürünleri üretimi yapan Organize Sanayi Bölgesi’nde yaklaşık 10 bin metrekare alanda üretimlerini devam ettiren Tuğba Akabe Süt Ürünleri Sivas’ta şube sayılarına bir yenisini daha ekledi.

Kurulduğu günden itibaren sektörde hizmet veren Tuğba Akabe Süt Yoğurt San.Tic. Ltd. Şirketi katkısız ve doğal olarak ürettiği ürünlerini Sivas ve çevre illerde tüketiciye ulaştırmakta.

Er Holding A.Ş, Er şirketler grubu Yönetim Kurulu Başkanı Memet Er, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, Bağdat Caddesi üzerinde yeni bir Konsept mağazasının sessiz sedasız açıldığını duyurarak şu paylaşımı yaptı.

“TUĞBA süt ürünleri Bağdat Caddesi mağazası bu gün sessiz sedasız açıldı. Konsept mağazada Et ve Süt kurumunun işlenmiş et ürünleri, Türkiye Tarım kredi Kooperatifi ürünleri, Akın kuruyemiş ürünleri, Tuğba süt ürünleri,  zeytin, lokum, helva, Bakliyat, Baharat ve tatlı ürünleri satışları başladı. Ürünlerin doğal olması için gerekli itinayı gösterdik. Karlılık sloganımız, “AZ HER ZAMAN FAZLADAN ÇOKTUR”. şeklinde ifadelerine yer verdi.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA