SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

“Takımımızda memleketimizin çocukları olsun istiyoruz”

Bu biyografi 23 Ekim 2020 - 13:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç, “Hedefimiz takımımız da ağırlıklı olarak memleketimizin çocuklarının olmasını çok istiyoruz’’ dedi.

Sivas Belediyespor Kulüp Başkanı Hakan Genç, basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Muhsin Yazıcıoğlu Tesisleri’nde düzenlenen programa 2.Başkanımız Taner Karabal, yönetim kurulu üyelerimiz Davut Aşık, Zekeriya Kayalı, Murat Cancan, programa ajans, yerel gazete ve televizyonların temsilcileri katıldı.

‘Bu şehire bir kez daha play-off heyecanı yaşatmak istiyoruz’’

Şampiyonluk ya da play off için takım kurduklarını ifade eden Genç, “Bu şehire bir kez daha play off heyecanı yaşatmak istiyoruz. Bunu başaracak gücümüz ve yeteneğimiz var. Önümüzde ki haftalarda başarımızı göreceksiniz. Hocamızın ve sporcularımızın her zaman yönetim olarak yanlarındayız. Sporcular ile görüştüğümde hepsinin başarıyı istediğini ve Sivas Beldespor’un kendileri için bir şans olduğunu ifade ediyorlar diyerek hedefimizde her zaman başarı ve üst sıralar var’’ dedi.

Hentbol takımımızı değerlendiren Başkan Genç, “Takımımızın oynadığı tüm müsabakaları izledim ve takımımızın mücadelesini binlerce kez ayakta alkışladım. Bizim takımımız genç bir takım, Süper Lige göre daha az tecrübeli olabilirler ama çok iyi mücadele ediyorlar. Hentbol da hedefimiz bu yıl ligde kalmak. Hedefimiz en başta dediğimiz gibi takımızın ağırlıklı olarak memleketimizin çocuğunun olmasını çok istiyoruz.” dedi.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA