SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

 “Sevil’En Şiirler kitabı çıktı

Bu biyografi 16 Ekim 2020 - 23:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yazar Sevil Özdemir, “Sevil’En Şiirler dizisinin ilk serisi olan  “İçimdeki Sessizlik” adlı şiir kitabını çıkardı.

Dünyaya Tarihi miras olan Safranbolu’da yaşayan Yazar Memleket sevdalısı olarak, şiirlerinde daha çok Safranbolu ve Amasra’dan esinlenerek yazmıştır.

Özdemir, çıkarmış olduğu ilk şiir kitabında yazdığı şiirlerinin her birinde ayrı bir anısını ve hayallerini dile getirmiştir.

İlk kitabı olan ‘Sevil’En Şiirler’ “İçimdeki Sessizlik” adlı kitapta yazar sevinçleri, mutlulukları, hüzünleri aşkı sevgiyi ve dostlukları çıkarmış olduğu şiir kitabında kaleme aldı.

Yazar Sevil Özdemir, çıkarmış olduğu ilk kitabı “İçimdeki Sessizlik” adlı kitabı ile ilgili şunları ifade etti. “Ne güzeldir paylaşmak sevgiyi aşkı dostlukları ve de hüzünleri, içinde biriktirmemek çok güzeldir. İşte ben de öyle yaptım ve kitaplar dolusu şiirlerimde paylaşmak istedim. Sevinçleri mutlulukları hüzünleri aşkı sevgiyi ve dostlukları konu alan Sevil’En Şiirler dizisinin ilk serisi olan  “İçimdeki Sessizlik ” kitabım Zafer Bayramı 2020’de okuyucu ile buluşmasından bu yana da heyecanımı okuyucularım ile paylaşmak istiyorum. Yazdığım şiirlerimde her okuyucunun içinde kendinden de bir şeyler bulabilmesi ve duygularına tercüman olabileceği kuvvetle muhtemeldir.” İfadelerin kullandı.

Yazar Özdemir, okuyucuların kitabını nasıl temin edeceğini ise şu şekilde aktardı. “Sevil’En Şiirler “İçimdeki Sessizlik” kitabımı temin etmek isteyenler internette birçok siteden temin edebilirler. (Kitapyurdu, Trendyol, Çiçek sepeti, Kitabına bak, Babil kitap, kitapkuala, fidankitap, gittigidiyor, N11.co , vs.) Tüm okurlarıma sağlık huzur ve esenlikler dileklerimle sevgimle kalın.” şeklinde ifade etti.

Yazar Hakkında: Sevil Özdemir Karabük’ün Tarihi miras kenti olan Safranbolu’da sade bir yaşam tarzı ile bir kız evladı ile birlikte yaşamaktadır. Memleket sevdalısı olan yazar şiirlerinde Safranbolu ve Amasra’dan esinlenerek yazdığı şiirlerinin her birinde ayrı bir anısını ve hayallerini dile getirmiştir.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA