SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Kaç kişi alınacak?

Bu biyografi 03 Ekim 2020 - 1:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Divriği Belediyesinde çalıştırılmak üzere alınacak daimi işçiler 05 Ekim Pazartesi günü saat 13:00’da sınava tabi tutulacak.

Sınava müracaat edenlerin sayıları açılanırken, Belediyeye kaç kişinin alınacağı ise açıklanmamış.

Yapılacak sınav ile ilgili Divriği Belediye Başkanı Hakan Gök, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Divriği Belediyesinde yapılacak sınavla ilgili şu açıklama yapıldı.

“Divriği Belediyesi Personel Limited Şirketi tarafından Kurumumuza alınacak personeller için 05.10.2020 tarihinde Saat 13:00’da sınav yapılacaktır. Daha önce yapılan müracaatlar neticesinde sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi aşağıdadır. Ayrıca Sınav bilgisi ve Sınav kuralları da aşağıda belirtilmiştir. Sınava sadece listede bulunan kişiler katılacaktır.

Divriği Belediyesi Personel Limited Şirketimize daimi işçi alımı için 42 müracaat yapılmış olup 38 kişinin ön başvurusu kabul edilmiştir.;

05/10/2020 Pazartesi günü saat 13:30 da Belediye Binası altında yer alan Divriği Belediyesi Personel Limited Şirketi Ofisi önünde toplanarak;

Uygulamalı Eğitim (Çöp Temizliği ve ekipman kullanımı – Uygun belgesi olanlar için araç ile uygulamalı sınav) ve Sözlü sınav yapılacak olup, başarılı olan adayların sınav sonuçları 09/10/2020

Cuma günü Belediyemiz sitesinde yayınlanacaktır. (Not: Uygulamalı sınav için yanınızda uygun kıyafet bulundurmanızı rica ederiz.)

Aşağıda isimleri yazılı adayların belirtilen gün, saat ve yerde hazır bulunmaları rica olunur.” İfadelerine yer verildi.

 

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA