SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

Sivas Cumhuriyet Başsavcısına ziyaret

Bu biyografi 01 Ekim 2020 - 11:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Eski Sivas Cumhuriyet Başsavcısı, Sivas Cumhuriyet Başsavcısını ziyaret etti.

Geçtiğimiz dönem Sivas’ta, Sivas Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yapan Murat İrcal, mevcut görevde olan Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu’yu ziyaret etti.

2014-2019 yılları arasında Sivas Cumhuriyet Başsavcılığı görevini yürüten ve şu anda Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yapan Murat İrcal, Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu’yu makamında ziyaret etti.

Başsavcılık makam odasında gerçekleşen ziyarette Sivas’ın iki başsavcısı bir süre sohbet etti.

Geçmiş yıllarda Sivas’ta görev yapmaktan dolayı her zaman mutlu olduğunu ifade eden, Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı İrcal, Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu’ya başarılar diledi.

Sivas’ın huzur ve güven şehri olduğunun altını çizen Başsavcı Uğurlu ise Sivas halkının vatanını, milletini seven kadirşinas bireyler olduğunu ifade ederek Sivas’a ve Sivaslıya hizmet etmekten dolayı memnun olduğunu söyledi.

Samimi bir sohbet havasında geçen ziyaret sonunda, Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu günün anısına Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal’e UNESCO tarafından “Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Divriği Ulu Cami ve Darüşşifasında ortaya çıkan “Namaz kılan insan siluetinin” bulunduğu tabloyu hediye etti.

Başsavcı Murat İrcal, döneminde de Sivas’ta görev yapan Sivas Cumhuriyet Başsavcı Vekili Taner Güngör de ziyarette hazır bulundu.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA