SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

“Sivas’ı gururlandırdınız”

“Sivas’ı gururlandırdınız”
Bu haber 30 Eylül 2020 - 23:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

TEKNOFEST Kapsamında Düzenlenen TÜBİTAK Liseler Arası İHA yarışmasında Birinci Olan Sivas Bilişim Teknolojileri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri, Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı ziyaret etti.

TEKNOFEST Kapsamında Gaziantep Alleben Gölet’inde düzenlenen TÜBİTAK Liseler Arası İHA yarışmasında birinci olan Sivas Bilişim Teknolojileri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Okul Müdürü Halil Duman ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Sedat Sönmez ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı ziyaret etti.

Elde ettikleri başarıyla Sivas’ı gururlandıran öğrencileri tebrik eden Savaşçı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bir süre öğrenciler; Emre Sait İnanıcı, Ferhat Karadeve ve Enes Ceylan ile sohbet etti. Savaşçı, öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti.

Okul Müdürü Halil Duman ve Öğretmen Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Sedat Sönmez’i de elde edilen başarıdan dolayı tebrik eden Savaşçı, okulda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA