SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

“ÜLKEMİZ İÇİN ÜRETMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Bu biyografi 26 Eylül 2020 - 10:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Korkmaz, “Üreten şehir Sivas için mücadelemizi sürdürmekteyiz. Sivas’ın her koşulda daha iyi yerlere gelmesi için, hepimizin ortak bir güç birliği içerisinde hareket ederek şehrimizi üretim anlamında daha iyi yerlere taşıyacağımız kanaatindeyim.” dedi.

Sivas Organize Sanayi Bölgesinde yer alan, Türkiye´nin soğutma yelpazesinde iyi bir yeri olan, Soğuk Oda Panelleri, Soğuk Oda Kapıları, Soğutma Cihazları ve İklimlendirme sistemlerini üreten Korkmaz Panel, üretimlerini he geçen daha da artırmaya yönelik çalışmalarına devam ediyor.

“HER BİR FABRİKA BİZİM İÇİN BİR DEĞERDİR”

Korkmaz Panel Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat Korkmaz, Sivas’ta üretim yapmaktan dolayı mutluyuz. Şirket olarak geçmişten bugüne ürünlerimizin çeşitli pazarlarda yer alması için çalışmalarımız sürüyor. Sivas’ta OSB’de bacası tüten her bir fabrika bizim için bir değerdir.” ifadelerine yer verdi.

OSB Müdürü Emre Torun, Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmaları tek tek gezerek firmaların çalışmaları ile yakından ilgileniyor.

Firmaların üretim anlamında kamuoyunun bilgilenmesi yönünde çalışmalar sürdürdüklerini ifade eden Torun, “ Havalandırma, İklimlendirme, Paslanmaz Hastane ekipmanları, Hijyenik ve Soğuk Oda Panelleri üretimi yaparak faaliyetlerine devam eden Korkmaz Panel firmasını ziyaret ederek, firmanın devam eden çalışmaları hakkında bilgi alarak şehrimiz için her kim ne üretiyorsa her zaman yanlarında olduğumuzu ifade etmek isterim.” dedi.

“ÜRETTİĞİMİZ ÜRÜNLER İLE ŞEHRİMİZİ ÖN PLANA ÇIKARMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Korkmaz Panel Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat Korkmaz, ise Sivas’ta üretim yapmaktan dolayı mutluyuz. Şirket olarak ürünlerimizin çeşitli pazarlarda yer alması için çalışıyoruz. Sivas’ta OSB’de bacası tüten her bir fabrika bizim için bir değer. Sivas’ın ileriye gitmesi için fabrika baca sayılarının artmasını temenni ederim. Bizler Korkmaz Panel olarak elimizden geldiğince üretimini yaptığımız ürünlerimiz ile hem şehrimizi ön plana çıkarmış oluyoruz, hem de yanımızda bizimle birlikte çalışanlara da katkı sağlamış oluyoruz. Şu an içinde bulunduğumuz süreçte çalışmalarımızı belli imkanlar içerisinde sürdürmekteyiz. Bizim derdimiz mücadelemiz gelecek nesillere örnek teşkil edebilmek. Bizler 1995 yılından beri mücadelemizi sürdürmekteyiz. Geçmiş yıllardan bugüne gelişen ve ilerleyen yıllar içerisinde Havalandırma, İklimlendirme, Endüstriyel Ekipmanlar, Soğuk Oda Panelleri, Soğuk Oda Kapıları ve Soğutma Cihazları İmalatları ve taahhütleri ile başarılı bir şekilde sektörde adımızı koruyarak Sivas’tan dünyaya bir marka olma yolunda ilerlemeyi sürdürmekteyiz. OSB müdürümüze de nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederim. Sivas’ın her koşulda daha iyi yerlere gelmesi için de hepimizin ortak bir güç birliği içerisinde bir arada ortak hareket ederek şehrimizi daha yerlere taşıyacağımız kanaatindeyim.” şeklinde ifade etti.

 

 

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA