SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

“Başarılı oluyorsak bu sizlerin sayesindedir”

“Başarılı oluyorsak bu sizlerin sayesindedir”
Bu haber 22 Mayıs 2020 - 1:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Ayhan, bayram sevincini telefonlarımızla, online görüşmelerle gerçekleştirerek, salgın sürecinin daha çabuk atlatılması için gayret gösterelim. Pandemi sürecinde başarılı oluyorsak bu sizlerin sayesindedir.” dedi.

Sivas Valisi Salih Ayhan, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Ramazan Bayramı sebebiyle bir mesaj yayımlayan Vali Salih Ayhan, mesajında şu ifadelere yer verdi.

Sevgili Hemşerilerim,

Yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularıyla geçirdiğimiz rahmet ve bereket ayı Ramazan’ı uğurlamanın hüznü ve bu mübarek ayın sonunda bayrama kavuşmanın huzur, mutluluk ve sevincini yaşıyoruz. Toplumsal yaşamımızda önemli yeri olan bayramlarımız, insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir. Birlik ve dayanışmanın arttığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı Ramazan Bayramı’nın ülkemize, barış, huzur, güven ve sağlıklı günler getirmesini diliyorum.

Değerli Sivaslılar,

Tüm ellerin kenetlendiği ve yoğun sevgi-saygının hissedildiği anları bayramlarla özdeşleştirmiş, bu anlamda yaşadığımız tüm sevinçleri bayram sevinci olarak nitelendirmişizdir. Bayramlar insanların arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları, milli ve dini duyguların, şuurunun şekillendiği güçlendiği özel günlerdir.

Aziz Hemşerilerim

Aile büyüklerimize, akrabalarımıza, eş, dost ve komşularımıza ziyaretlerimizi aksatmadan yaptığımız bayramlar bu süreçte bizler için biraz daha farklı olacak, onları görememenin üzüntüsünü yaşayacağız. Ancak unutulmamalıdır ki Koranavirüs salgını geçmiş ve bitmiş değildir. Bu bayram hepimizin sağlığı ve daha nice bayramlar yaşamak için ‘Sokağa Çıkma Yasağına uymamız gereken bir bayramdır. Sevginin, saygının, barış ve kardeşliğin yüreklerdeki coşkusunun bir kat daha arttığı bayram sevincini telefonlarımızla, online görüşmelerle gerçekleştirebilir, salgın sürecinin daha çabuk atlatılması için gayret gösterebiliriz. Pandemi sürecinde başarılı oluyorsak bu sizlerin sayesindedir.

Bu duygu ve düşüncelerle siz değerli Sivaslı Hemşerilerimin, tüm kamu görevlilerinin ve değerli basın mensuplarının Ramazan Bayramı’nı en içten duygularla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyor, en kısa sürede sağlıklı günlere kavuşmamızı temenni ediyorum.” şeklinde ifade etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA