SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

“HEMŞİRELERİMİZ BİZLERİN GURURU”

“HEMŞİRELERİMİZ BİZLERİN GURURU”
Bu haber 13 Mayıs 2020 - 11:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin hemşireler günü dolayısıyla Sivas’ta hizmet eden tüm hemşirelere gül takdim etti.

Sağlık Hizmetlerinin vazgeçilmez unsurlar hemşirelerin ‘12 Mayıs Hemşireler Günü’nü kutlayan Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin Sivas’ta hizmet veren tüm hemşirelere gül takdim etti.

İlk ziyaretini Sivas Numune Hastanesi’ne yapan Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin Hastane Başhekimi Emin Ertan Temizöz ile birlikte sağlık çalışanlarını ziyaret ederek ‘12 Mayıs Hemşireler Günleri’ni kutladı.

Başkan Bilgin sağlık çalışanlarına tek tek gül takdim ederek “Koronavirüs sürecinde hem devlet olarak hem millet olarak ne kadar doğru işler yaptığımızı dünyaya göstermiş olduk. Burada en büyük misyonu da sağlık çalışanlarımız üstlendi. Fedakârca çalışma yaparak bizleri bu günlere taşımanın haklı gururunu yaşıyorsunuz hepinize çok teşekkür ediyoruz. Bizlerde hemşireler günü dolayısıyla tüm hemşirelerimizin şahsında sağlık çalışanlarımıza teşekkür edelim dedik. Yapmış olduğunuz fedakârca çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum Hemşireler gününüzü kutluyorum. İnşallah bir daha ki hemşireler gününü tıp bayramını sağlıklı günlerde kutlarız.” dedi.

Sivas Numune Hastanesi Başhekimi Emin Ertan Temizöz ise “Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz, hemşireler haftamızı kutlamak için geldiniz, beraber servislerimizi gezdik, hemşirelerimizi ziyaret ettik, hemşireler haftasını kutladık. Bu özel günde bizleri unutmadığınız için bu duyarlı davranışınızdan dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum.”ifadelerini kullandı.

Başkan Bilgin, sonraki ziyaretlerinde ise şehirdeki diğer hastaneleri ziyaret etti.

Medicana Sivas hastanesi başhemşiresi Fatma Yıldız Yazıcılar ise “Belediye Başkanımıza bu nazik hareketinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu süreçte fedakârca hizmet veren hiçbir emeğini esirgemeyen gece gündüz hastaneden çıkmayan tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum tüm sağlık çalışanlarımızın hemşireler günü kutlu olsun.” şeklinde ifade etti.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi müdürü Gülseren Karabey ise tüm hemşirelerin ‘12 Mayıs Hemşireler Günü’nü kutlayarak bu anlamlı günde fedakarca çalışan sağlık çalışanlarını unutmayan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’e teşekkür etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA