SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

11.000’i Aşan Üyesi İle MÜSİAD; 30 Yaşında

11.000’i Aşan Üyesi İle MÜSİAD; 30 Yaşında
Bu haber 09 Mayıs 2020 - 11:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MÜSİAD Sivas Başkanı Salim Eminoğlu 09 Mayıs 1990 yılında türlü zorluklarla kurulan ve bu gün köklerini Türkiye’nin toprağına salmış, sağlam, çalışkan bir kurum olan MÜSİAD’ın 30. yaşını tebrik etti.

MÜSİAD 30 YAŞINDA

MÜSİAD Sivas Başkanı Salim Eminoğlu, MÜSİAD 30 Yaş kutlama mesajında şunları ifade etti. “Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD); hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı; tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin gözetildiği, kendi içinde bütün, bölgesinde, ekonomik ve siyasi alanda etkin, dünyada saygın bir Türkiye hayaliyle yola çıkan hassasiyet sahibi iş adamlarının, 5 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kurdukları bir “İş Adamları Derneği”dir.

11.000’i aşan üyesi ile MÜSİAD;

• 60.000’e yakın işletmeyi temsil eden ve yaklaşık 1.600.000 kişiye istihdam sağlayan,

• Yurt içinde 86 irtibat noktası bulunan, üyelerinin sorunlarını, görüş ve önerilerini kamu kurum ve kuruluşlarına yerinde ileten,

• Yurt dışında 92 farklı ülkede toplamda 222 nokta ile hizmet veren,

İş dünyasına olduğu kadar toplumun diğer kesimleri için de örnek bir eğitim, rehberlik, danışmanlık merkezi haline gelen, uygulama ve çalışmalarını profesyonel düşünce zeminine oturtan, “kamu yararına dernek” statüsüne sahip güçlü bir “Sivil Toplum Kuruluşudur.” ifadelerini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA