SON DAKİKA

Sivastan Haberler – Sivas Güncel ve Son Dakika Haber Portalı

“Birlikte daha güzel yarınlara”

“Birlikte daha güzel yarınlara”
Bu haber 30 Nisan 2020 - 12:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Başkan Demirgil, “Toplumun her kesiminden işçi ve işverenler ile sivil toplum örgütleri omuz omuza vererek dayanışma içine girdiğinde ülkemiz milli hedeflerine ulaşarak daha güzel yarınlara erişecektir.”dedi.

Sivas Tesviyeciler, Madeni ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Demirgil, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Çalışarak ve üreterek hayatı değerli kılmaya çalışan işçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlayan Demirgil, mesajında şunları kaydetti:

Alnının teriyle evine ekmek götüren esnaf ve sanatkarlarımız için işçiler sadece bir çalışan değil aynı zamanda o iş yerinin olmazsa olmazı, ailenin bir ferdidir. Esnaf ve sanatkarlarımız, Ahilik felsefesinden geldiği için alın terinin kıymetini iyi bilir. İşçi-işveren dayanışmasının gücüne inanan esnaf ve sanatkarlarımız için emek daima kutsaldır.

`GÜZEL YARINLARIN YOLU BİRLİK VE BERABERLİKTEN GEÇER`

Tüm çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü`nü kutlayan Sivas Tesviyeciler, Madeni ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Demirgil, `Toplumun her kesiminden işçi ve işverenler ile sivil toplum örgütleri omuz omuza vererek dayanışma içine girdiğinde ülkemiz milli hedeflerine ulaşarak daha güzel yarınlara erişecektir.

Emeğe ve çalışan haklarına saygı, demokrasi kültürünün vazgeçilmez bir unsurudur.

Bu vesileyle esnaf ve sanatkarlarımız adına, tüm işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü`nü kutluyorum.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA